Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

День Державного Герба на логопедичних заняттях в Козаче-Лагерських та Славненському закладах освіти

Дата: 21.02.2019 16:58
Кількість переглядів: 700

Герб - це знак, своєрідний ключ до історії сім'ї, міста, національного утворення держави. Це пам'ятка духовної культури. У гербі у вигляді знаків втілюються реальні події, суспільні явища, ідеологія та світосприймання.

Герб України - символічний знак Держави, символ влади. Золотий тризуб на блакитному тлі затверджений Верховною Радою України 19 лютого 1992 р. як державний знак - Герб самостійної незалежної держави України. Що ж означає тризуб? По-різному тлумачать цей знак історики. Одні вважають його зображенням церковного світильника, корогви, церковного порталу, якоря; решта - зображенням голуба, шолома, двосічної сокири або верхівки скіпетра.

З метою виховання патріотичних почуттів, поваги до символів Української держави, вчителем-логопедом Шевчик Наталією Василівною на заняттях були проведені розвиваючі ігри.

Діткам дуже сподобалась гра «Виклади герб України», виготовлена  з нестандартного матеріалу (кришки від пластикових пляшок), мета якої - розвиток дрібної моторики і тактильної чутливості; формування навички самостійно розкладати по схемі; розвиток мислення, пам'ять, уяву і творчість дітей.

Здобувачі освіти із захопленням виконували вправу «Обведи обома руками ТРИЗУБ». Ця кінезіологічна вправа допомагає розвинути почуття симетрії, знизити тривожність, прискорити процес корекції дисграфії, дислексії, розвитку мовлення. Будь-які вправи, які виконуються і лівою, і правою рукою, сприяють зміцненню нейронних зв'язків і створенню нових.

Пазл «Тризуб» – це цікава розвиваюча і повчальна гра, яка вимагає посидючості, акуратності, терпіння і уважності. Збираючи картину, дитина пізнає зв`язки між частиною і цілим, розвиває логічне мислення і дрібну моторику рук. Щоб зібрати достатньо складний пазл, потрібно добре володіти просторовими характеристиками і уявою, здатністю перевертати картинку в умі, умінням знайти потрібний фрагмент. Оскільки пазл складається з достатньо дрібних деталей, необхідність співвідносити частини предметів, управлятися з маленькими частинами картинки розвиває моторику пальців і руку.

З усіма завданнями дітки справились на відмінно.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь