У минулому році 233 «шерифи» забезпечували громадський порядок на Херсонщині

Дата: 20.02.2019 16:22

«Важливим напрямком роботи Херсонської обласної служби зайнятості є організація громадських робіт. Ці роботи є суспільно-корисними, адже організовуються для своєрідної мотивації до праці й матеріальної підтримки безробітних, та є своєрідною сходинкою до постійного працевлаштування», - зазначив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов. За словами керівника обласної служби зайнятості у 2018 році завдяки співпраці обласної служби зайнятості з місцевими органами влади та роботодавцями організовувалися громадські та інші роботи тимчасового характеру, до яких було залучено понад 4,9 тис. осіб, з них до громадських робіт – 1,8 тис. осіб. В області організовані громадські роботи за багатьма видами, у переліку яких є екологічний захист навколишнього середовища, догляд за особами похилого віку-ветеранами війни, робота із соціально вразливими верствами населення, інші роботи соціального напрямку, але пріоритетним видом залишається саме інформування населення про недопущення порушень громадського порядку та проведення інформаційної роботи з населенням, так званий проект «Шерифи». Реалізація даного проекту в області посилює відповідальність та підвищує активну позицію населення у підтримці громадського порядку, сприяє постійній зайнятості безробітних громадян. Всього до цих видів робіт у 2018 року залучено 233 безробітні особи, у тому числі 79 осіб демобілізованих військовослужбовців із зони АТО. Наявність у громадах інструкторів з числа місцевих жителів суттєво поліпшує громадський порядок, сприяє знаходженню шляхів мирного врегулювання конфліктних ситуацій та формуванню спільної відповідальності за безпеку та спокій у суспільстві. Питання організації громадських робіт в рамках проекту «Шерифи» залишатиметься пріоритетним напрямком у роботі обласної служби зайнятості і в 2019 році, про що було підкреслено директором обласного центру зайнятості на нараді Херсонської обласної служби зайнятості 22 січня 2019 року у місті Нова Каховка.