Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість

А український дух – ординцям не убити,
Народ наш був і є – в нас європейська путь!..
Бринить життя струна;
весна, і зійде жито.
Й герої серед нас, бо в пам’яті живуть!

 

Я.Ткачівський

 

Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і вдячність за все, що її бійці зробили для нас. Вони пожертвували своїм життям за щастя інших, за кращу долю для своєї держави.

 Високу ціну заплатила Україна за свій європейський вибір на Майдані. Найбільш жорстоке протистояння відбулося між “ беркутівцями ” і патріотами країни 18-20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській, де переважно від куль снайперів, загинула майже сотня повстанців. Своє життя віддали найкращі представники нації, більшість з них – молоді, ті, хто лише починав жити. Відтоді загиблих учасників акції протесту стали називати Небесна сотня.

До дня вшанування трагічних подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року в читальному залі Горностаївської селищної центральної бібліотеки організована книжково-ілюстративна виставка “ Небесна Сотня. Герої не вмирають” та проведено для учнів 7 – го класу Горностаївського ЗО патріотичну годину «Вони пройшли крізь вогонь і зброю». Бібліотекарі С.Чістік та О.Жигун розповіли учням про історію Майдана. Затамувавши подих, школярі дивилися відеофільм-реквієм «Небесна Сотня у вирій полетіла…» та слайд – презентацію «Небесна Сотня поіменно. Пам’яті героїв Небесної Сотні ”

Герої не вмирають, вони завжди будуть в наших серцях! Слава Україні! Героям Слава!

 

 « повернутися до списку новин