Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

День пам’яті Небесної Сотні

20 лютого 2019 року 0 8-00 на центральній площі смт.Горностаївка відбувся мітинг  до 5-ї річниці Дня вшанування пам’яті Героїв «небесної сотні». На заході були присутні працівники бюджетних установ Горностаївської селищної ради, Горностаївської райдержадміністрації та мешканці селища.  

На мітингу виступив заступник селищного голови Сизонець Анатолій Петрович, який зазначив, що сьогодні ми зібралися для того, щоб пом'янути й вшанувати Небесну сотню. Тих мужніх, незламних українців та їхніх побратимів інших національностей, чиї душі уже на небесах. Вони підняли людей на боротьбу. До нас прийшла війна. Справжня кровопролитна війна. Нас намагалися винищити за бажання мати людську гідність і самим обирати своє життя. Ця «Небесна Сотня» своїм життям викупила свободу для мільйонів українців і дає шанс збудувати нову демократичну правову державу. Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!».

На заході виступив голова Горностаївської районної державної адміністрації Єрохін Олександр Сергійович, який в своїй промові зазначив, що пам’ять про Героїв повинна бути не тільки в жалобах і монументах, а викликати бажання творити і змінювати себе і країну. Багато Героїв були дуже молодими людьми, які мали досягнення у своєму особистому, духовному, науковому, освітньому розвитку, тому  дякуємо всім , хто прийшов до нас , щоб разом згадати наших Героїв, Героїв України!

Хвилиною мовчання вшановано невмирущу пам’ять про загиблих героїв Небесного Війська і поклали квіти до пам’ятника « Борцям за незалежність України» та до « Пам’ятника до 25-ї річниці незалежності України».

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин