Проведено засідання організаційного комітету по проведенню І етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»

19 лютого 2019 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради проведено засідання організаційного комітету по проведенню І етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» (далі фестиваль-конкурс). На засідання запрошено керівників, які відповідають за підготовку команд до участі у заході. Організаційний комітет ознайомив з Положенням фестивалю-конкурсу, надав методичні рекомендації  та провів жеребкування.

Програмою фестивалюконкурсу передбачається:

І. Огляд-конкурс літературно-музично-спортивних мінікомпозицій на тему: «Молодь обирає здоров'я».

ІІ. Конкурс плакатів «Молодь обирає здоров’я».

ІІІ. Конкурс фотографій «Я за здоровий спосіб життя».

ІV. Конкурсвікторина «Що я знаю про здоровий спосіб життя?».

20 березня 2019 року відбудеться засідання членів журі щодо заочного оцінювання конкурсу  плакатів та фотографій.

25 березня 2019 року –  виступи  команд  літературно-музично-спортивних міні-композицій  та вікторини.