Проведено нараду для директорів закладів дошкільної освіти Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади

Дата: 15.02.2019 14:39

15 лютого 2019 року  на базі        відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради спільно з комунальною установою «Методичний  кабінет  Горностаївської селищної  ради  Херсонської  області» проведено нараду для директорів закладів дошкільної освіти Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади.

Під час наради  розглянуті наступні питання:

1. Ознайомлення з планом роботи відділу освіти, молоді та спорту;

- відвідування закладу дошкільної освіти дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень;

- відповідальність директорів закладів дошкільної освіти за створення безпечних умов функціонування підвідомчих закладів (Кирпота В.Я., начальник відділу освіти,  молоді та спорту Горностаївської селищної ради).

2. Опрацювання  Примірного   положення про методичний кабінет закладу дошкільної освіти (Ковалюк С.М., завідувач КУ «Методичний кабінет»).

3. Інструктивно – методичні рекомендації щодо забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти (Сіденко Є.Л.,  методист КУ «Методичний кабінет»).

4. Щодо підготовки  збору даних про ЗДО за формою 85к

(Сіденко Є.Л.,  методист КУ «Методичний кабінет»).

5. Інструкція з діловодства у закладах дошкільної освіти  (Ставицька О.І., директор комунального закладу «Ясла-садок №1 «Малятко»).

6. Про  затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у ДНЗ ( Ткач З.І.,  завідувач комунального закладу ясла – садок № 2).

7. Запровадження інноваційних форм роботи з дітьми в ЗДО № 2 Горностаївської селищної ради (методист комунального закладу «Ясла – садок № 2»  Зіняк С.М.).