Підкорив сцену

1 – 2 лютого у  місті  Києві відбувся VI Міжнародний  фестиваль – конкурс мистецтв «Підкори сцену». У фестивалі – конкурсі взяли участь діти з України, Білорусії, Болгарії, Македонії, Молдавії, Румунії та  ін..

У номінації  «Інструментальний  жанр», 3 – тя  вікова  категорія (13 – 16  років), Дмитро  Пташенчук , учень  7  класу  Горностаївської  дитячої  музичної школи  (фортепіано, викладач Г. Д. Кушнаренко), виборов  звання Лауреата  І ступеня, нагороджений  Дипломом,  «золотою медаллю»,  Сертифікат  зі  знижкою -30% на  участь в  фестивалях – конкурсах організованих «Співограй». Отримав  Запрошення в Болгарію на  участь у  Міжнародному  фестивалі  - конкурсі  мистецтв  «Зірковий  прибій» і Сертифікат зі  знижкою в 50 євро.

Викладач переможця   Кушнаренко Г.Д.  відзначена  Подякою за  високий  професіоналізм  і  заслужений  авторитет  серед  творчої  громадськості.

Вітаємо!