Проведено нараду директорів закладів освіти з поточних питань

Дата: 29.01.2019 16:20

29 січня  2019 року    відділом освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради (далі – відділ освіти)  спільно з комунальною установою «Методичний  кабінет  Горностаївської селищної  ради  Херсонської  області» проведено нараду директорів закладів освіти з поточних питань.

На нараді були присутні:

- Ляхно Дмитро Валерійович, селищний голова;

- Сулімовська Антоніна Михайлівна – директор Горностаївської філії Херсонського обласного центру зайнятості.

Нарада розпочалася з привітального слова Ляхна Дмитра Валерійовича до директорів закладів освіти, який вручив грамоти селищного голови за результатами:

- І етапу огляду-конкурсу  на кращий фільм, відеоролик фізкультурно-спортивного спрямування «Країна майбутнього»:

Номінація «Фізичне виховання сьогодні – здорова нація завтра»:

І місце - Козаче-Лагерський ЗО ім. Героя Соціалістичної Праці Квакуші М.С;

ІІ місце - Горностаївський  ЗО № 1 ім. Героя Радянського Союзу Цвіка С.С.;

ІІІ місце - Червоноблагодатненський ЗО.

Номінація «Стань чемпіоном!»:

І місце - Горностаївський ЗО;

ІІ місце - Заводівський ЗО.

Номінація «Швидше, вище, сильніше»:

І місце - Славненський ЗО.

- за участь у І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, членів наукових товариств, об’єднань  у 2018-2019 навчальному році:

- Тусюк Ілля, 11 клас, Ольгинський ЗО;

- Борісов Михайло, 9 клас, Заводівський ЗО;

- Консул Тетяна, 8 клас, Горностаївський  ЗО № 1 ім. Героя Радянського Союзу Цвіка С.С.;

-  Деркач Альона, 9 клас, Маринський ЗО.

У ході  наради  розглянуті наступні питання:

Сулімовська А.М. (директор Горностаївської філії Херсонського обласного центру зайнятості) про надання статистичної звітності до Горностаївської філії Херсонського обласного центру зайнятості.

Кирпота В.Я. (начальник відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради):

- про запобігання корупції (заповнення декларації; надання інформації про корупцію);

- про здійснення екскурсійних поїздок;

- про роз’яснення щодо застосування окремих положень Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти;

- про добровільність сертифікації педагогічних працівників;

- про структуру та граничну чисельність працівників закладів освіти.

Ковалюк С.М (В.о. завідувача КУ «Методичний кабінет»):

- про нагородження педагогічних працівників;

- про освітній проект Центр підготовки до ЗНО «Крок до Херсонського ВИШу».

Сіденко Є.Л. (методист з дошкільної освіти КУ «Методичний кабінет»):

- про постанову КМУ від 10 січня 2019 року № 11 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється   ступінь ризику від впровадження господарської діяльності у сфері дошкільної освіти та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою якості освіти»;

- про моніторинг якості знань здобувачів освіти 1-4 класів за І семестр у порівнянні з минулим роком;

- про подання електронної форми звіту 85-к.

Півень К.С. (головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради):

- про організацію відпочинку та оздоровлення дітей у 2019 році на базі закладів освіти;

- про щорічний Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я».

Єрух. В.С. (голова Горностаївської районної профспілкової організації працівників освіти) реорганізація районної профспілкової організації працівників освіти.

Кіщук Я.О. (методист з психологічної служби  КУ «Методичний кабінет»):

- про підсумки проведення Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад    І-ІІ етапів;

- про Закон України від 18.12.2018 року  № 2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню).

Різне:

• про звіт по військовому обліку

(Ковалюк С.М.);

• про останній дзвоник у закладах загальної середньої  освіти в 2019 році;
  • про додаткові канікули для здобувачів освіти 1-х класів;
  • про облік навчального часу в 1-4 класах;
  • про навчання з питань охорони праці працівників закладів освіти.

(Кирпота В.Я.)

По завершенні наради директорам наголошено, що від злагодженої роботи кожного закладу освіти, відділу освіти та КУ «Методичний кабінет» залежить загальний результат роботи  галузі «Освіта» Горностаївської селищної ради в цілому.