«Синє небо, жовте жито,

Цю святиню знають діти»

22 січня 2019 року на базі КЗ я/с «Сонечко» Великоблаговіщенського старостинського округу, було проведено груповий захід для вихованців садочка. Діти молодшої та старшої груп, спільними зусиллями, виконали аплікацію «Заквітчана моя Україна» в кольорах нашого державного прапора.

Прапор – державний символ, він є в кожної держави. Це для всіх – ознака сили та слави. Жовтий колір – це колір достатку українського народу, блакитний - це колір мирного неба, колір води, без якої не дозрів би хліб.

Мета: поглибити знання дітей про свято Соборності України. Розширити знання дітей про свою державу; в доступній формі продовжувати знайомити дітей з державними символами України символічним значенням кольорів прапора. Прищеплювати почуття гордості за свою Україну, за свій народ, свою мову.