Відділ освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради інформує

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (регіонального) туру Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» 2018 року:

- І місце, за напрямком «Духовна спадщина мого роду» з темою роботи «Талант хлібороба» - Шпоньку Тимофія, здобувача освіти Славненського закладу дошкільної, початкової, базової середньої освіти Горностаївської селищної ради (керівник - Бондар Л. Л.);

- ІІІ місце, за напрямком  «Географія рідного краю» з темою роботи «Плавні – історична пам’ятка, знищена Каховським  морем», учасників пошукової групи «Нащадки Перемоги»,  Герасимовича Єгора, Мальцева Михайла,  Музиченко Кіру, здобувачів освіти Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка Степана Степановича Горностаївської селищної ради Херсонської області (керівник - Тригубенко Н.О.).

На розгляд журі було представлено 73 роботи із 16 районів області, ОТГ та міст: Херсона, Гола Пристань, Нова Каховка за напрямками:                               «Духовна спадщина мого народу» - 20 робіт, «Козацькому роду нема переводу»  - 12 робіт, «Із батьківської криниці» - 9 робіт, «З попелу забуття» - 18 робіт, «Геологічними стежками України» - 3 роботи, «Географія рідного краю» 11 робіт.