31 грудня 2018 року у Великоблаговіщенському СБК відбувся показ вистави

Горностаївська селищна рада весело відзначила новорічні свята по всім населеним пунктам громади , але особливо яскраво новорічні заходи відбулися у Великоблаговіщенському старостинському окрузі.

31 грудня 2018 року  у Великоблаговіщенському СБК відбувся показ вистави "Казка про дівчинку Герду, хлопчика Кая, чипси, попкорн і Снігову  Королеву". По закінченні вистави відбулася святкова новорічна дискотека з різноманітною конкурсною програмою.

12 січня 2019 року народний ансамбль народної пісні  "Вербиченька" взяв участь у обласному святі за  народними традиціями "Щедрий вечір, добрий вечір" у м. Херсон. Також в рамках фестивалю проводився конкурс "Щедра кутя - багате життя", в якому колектив достойно представив Горностаївську  громаду оригінальною кутею , запеченою  у гарбузі. На фестивалі колектив  також продемонстрував глядачам обряд "Василь і Маланка - зимовая пара", який в захваті сприйняли жителі Херсону та гості.

13 січня 2019 року  ансамбль "Вербиченька" щиро вітав односельчан з Щедрим вечором. Дуже тепло сприймали колектив жителі села, за що аматори Великоблаговіщенської сцени  свім дуже вдячні.