Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

Відбулась Спартакіада працівників закладів загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради

Сьогодні, 10 січня 2019 року, на базі комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» відбулася спартакіада працівників закладів загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради.

Участь у змаганнях взяли команди 9 закладів загальної середньої освіти (100%), загалом - 88 чоловік.

Учасники боролися за першість з волейболу, стрільби з пневматичної гвинтівки, настільного тенісу, шахів та шашок.

Учасників змагань привітали:

- голова селищної ради Ляхно Дмитро Валерійович;

-  начальник відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради Кирпота Валентина Яківна;

- голова районної профспілкової організації працівників освіти Єрух Валентина Степанівна.

Перемогу в індивідуальних змаганнях здобули:

 

Стрільба з пневматичної гвинтівки

Жінки

І місце - Шешеня Оксана Анатоліївна (Маринський ЗО)

І місце -Пятигорець Ірина Володимирівна (Козаче – Лагерський ЗО)

ІІ місце – Мончин Ольга Романівна (Заводівський ЗО)

ІІІ місце – Мігель Лариса Миколаївна (Червоноблагодатненський ЗО)

Чоловіки

І місце – Омельчак Олександр Миколайович (Великоблаговіщенський ЗО)

ІІ місце – Залевський Євгеній Віталійович (Заводівський ЗО)

ІІІ місце – Щербина Сергій Сергійович (Горностаївський ЗО №1)

 

Настільний теніс

Жінки

І місце  - Ільюх Юлія Василівна (Ольгинський ЗО)

ІІ місце – Шешеня Оксана Анатоліївна (Маринський ЗО)

ІІІ місце – Чуча Олена Анатоліївна (Козаче – Лагерський ЗО)

Чоловіки

І місце  - Сушко Михайло Ігоревич (Горностаївський ЗО №1)

ІІ місце – Ващук Олексій Сергійович (Ольгинський ЗО)

ІІІ місцеБенедисюк Олексій Вікторович (Червоноблагодатненський ЗО)

 

Шахи

Жінки

І місце  - Чуча Олена Анатоліївна (Козаче – Лагерський ЗО)

ІІ місце –   Ланевич Тетяна Михайлівна (Маринський ЗО)

ІІІ місце – Смолянець Надія Олексіївна (Славненський ЗО)

Чоловіки

І місцеМінза Олександр Володимирович (Горностаївський ЗО №1)

ІІ місце – Цимбал Іван Андрійович (Великоблаговіщенський ЗО)

ІІІ місцеЖужа Анатолій Анатолійович (Козаче – Лагерський ЗО)

 

Шашки

Жінки

І місце  - Яриніч Ольга Федотівна (Червоноблагодатненський ЗО)

ІІ місце –  Мончин Ольга Романівна (Заводівський ЗО)

ІІІ місце – Недоступ Ольга Олександрівна (Горностаївський ЗО)

Чоловіки

І місцеКовалюк Олексій Володимирович (Горностаївський ЗО №1)

ІІ місце – Багжанов Віталій Валерійович (Горностаївський ЗО)

ІІІ місцеФарина Денис Олексійович (Маринський ЗО)

 

Призерами видовищних змагань з волейболу серед команд – учасниць стали:

І місце –  Ольгинський ЗО №1

ІІ місце – Горностаївський ЗО № 1

ІІІ місце – Великоблаговіщенський ЗО

 

У загальному заліку змагань переможцями стали:

Горностаївський ЗО №1 - І місце;

Заводівський ЗО - ІІ місце;

Ольгинський ЗО- ІІІ місце.

Переможців нагороджено призовими кубками та медалями.

 

Значну організаційну роботу проведено директором (Іщик О.С.) та тренерським складом комунального закладу «Дитячо - юнацька спортивна школа».

Працівники закладів освіти, приймаючи участь у Спартакіаді, довели, що вони – ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!!!



« повернутися до списку новин