Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Горностаївська селищна рада Херсонської області повідомляє про оприлюднення в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті ради за адресою: https://gornostaivska-gromada.gov.ua/ проекту регуляторного акта «Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань.

Головними розробниками проекту регуляторного акта є: відділ земельних відносин, відділ з юридичних питань та державної реєстрації, сектор житлово-комунального господарства та з питань надзвичайних ситуацій селищної ради.

Проект регуляторного акта передбачає дотримання громадського порядку в населених пунктах Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади (далі – Горностаївської ОТГ), забезпечення в них чистоти та належного санітарного стану, додержання тиші в громадських місцях та житлових зонах. Правила благоустрою територій населених пунктів Горностаївської ОТГ є нормативно-правовим актом, яким установлюється порядок благоустрою та утримання територій об'єктів благоустрою Горностаївської ОТГ, регулюються права та обов'язки учасників правовідносин у сфері благоустрою, визначається комплекс заходів, необхідних для забезпечення чистоти і порядку у населених пунктах Горностаївської ОТГ.

Правила благоустрою територій населених пунктів Горностаївської ОТГ спрямовані на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини, і є обов’язковими для виконання на території населених пунктів Горностаївської ОТГ виконавчими органами місцевого самоврядування, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності і підпорядкування, підприємцями та фізичними особами.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта просимо надсилати за адресою: 74601, Херсонська обл., смт. Горностаївка, вул. Покровська, 133, тел. 4-12-61, а також на електронну пошту: selihnarada@ukr.net.

Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимуться протягом одного місяця з дня його оприлюднення.« повернутися до списку новин