04 січня 2019 року відбулося засідання методичного об’єднання вчителів української мови і літератури закладів загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради.

Розглянуті питання пов’язані з проблемою «Компетентнісний підхід та соціалізація особистості в умовах створення єдиного освітнього простору».

Творчо і цікаво показали майстер-класи вчителі Червоноблагодатненського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради  Яриніч Ольга Федотівна та Олейнікова Валерія Віталіївна.

Своїм досвідом про впровадження новітніх інформаційних технологій на уроках української мови і літератури поділилася вчитель Заводівського закладу дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради Лушпай Наталія Леонідівна.

Носенко Юрій Володимирович, вчитель Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти №1 Горностаївської селищної ради, ознайомив слухачів з методичними рекомендаціями, які отримав на курсах перепідготовки в КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради.

Проаналізувала  результати олімпіади  з української мови і літератури (ІІ етап) методист комунальної установи «Методичний кабінет» Кіщук Яна Олександрівна.