Херсонська область, Каховський район

Горностаївський ЗО №1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. отримав мультимедійне забезпечення для початкових класів від Міністерства освіти і науки України

Дата: 28.12.2018 11:23
Кількість переглядів: 338

Напередодні Нового року Горностаївський ЗО №1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. отримав  мультимедійне забезпечення для початкових класів від Міністерства освіти і науки України. Завідувач кабінетом Степанова Л.В.  зі своїм  4-А класом  освоюють ази технічного оснащення та радіють разом з батьками, що саме їм випала така нагода. З  нами розділили радість голова селищної ради Ляхно Д.В., заступник голови Крижановська В.В., начальник відділу освіти молоді та спорту  Горностаївської селищної ради Кирпота В.Я.