Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

20 грудня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Горностаївської селищної ради

20 грудня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Горностаївської селищної ради. На засіданні виконкому було розглянуто 23 питання. Схвалено 10 проектів селищних програм на 2019 рік з різних галузей, в тому числі програму економічного, соціального та культурного розвитку  Горностаївської  селищної  ради  на 2019 рік.

Затверджено на 2019 рік переліки об’єктів, на яких порушники та засуджені будуть відбувати громадські роботи. З метою утримання територій об’єднаної територіальної громади в належному санітарному стані затверджено на 2019 рік схеми санітарної очистки по смт.Горностаївка і с.Зелений Под, Козаче-Лагерському та Великоблаговіщенському старостинським округам.

Також членами виконавчого комітету було розглянуто проект рішення селищної ради «Про затвердження Порядку визначення розміру плати за право тимчасового використання місць для розміщення об’єктів зовнішньої реклами, які перебувають у комунальній власності Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади», за результатами якого визначилися з розмірами плати за використання місць для розміщення об’єктів зовнішньої реклами.

 « повернутися до списку новин