18 грудня 2018 року відділом освіти спільно з КУ «Методичний кабінет» проведено нараду для директорів закладів освіти

Дата: 19.12.2018 11:37

18 грудня 2018 року  відділом освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради (далі – відділ освіти)  спільно з комунальною установою «Методичний  кабінет  Горностаївської селищної  ради  Херсонської  області» проведено нараду для директорів закладів дошкільної,  загальної середньої та позашкільної освіти Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади.

На нараді були присутні  почесні гості:

- Крижановська Вікторія Вікторівна, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів;

- Шарко Любов Борисівна, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Горностаївського районного управління  Головного управління Держпродспоживслужби у Херсонській області;

- Сулімовська Антоніна Михайлівна – директор Горностаївської філії Херсонського обласного центру зайнятості;

- Бугременко Анна Олександрівна, заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення ГЦ ПМСД.

Під час наради  розглянуті наступні питання:

1. Інформаційно-консультаційні технології в профорієнтації (Сулімовська А.М.)

2. Щодо необхідності здійснення вакцинації проти кору дітей до 18 років та педагогічних колективів закладів освіти (Бугременко А.О.)

3. Профілактика грипу та ГРВі (Шарко Л.Б.)

4. Життя підвідомчого закладу освіти в умовах автономії (керівники закладів освіти)

5. Про підсумки проведення І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» (Ковалюк С.М., в.о. завідувача КУ «Методичний кабінет»)

6. Про затвердження методичних  рекомендацій щодо заповнення журналу учнів першого класу Нової української школи (Сіденко Є.Л., методист з дошкільної освіти КУ «Методичний кабінет»)

7. Бібліотека – обов’язковий структурний підрозділ закладу освіти (Єрух В.С., Методист  КУ «Методичний кабінет»)

8. Різне

Презентації виступів керівників закладів освіти щодо висвітлення діяльності закладів освіти в умовах автономії будуть розміщені на сайтах відділу освіти  та Горностаївської селищної ради.