ВАЖЛИВО! ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» надає ряд соціально-побутових, медико-соціальних послуг громадянам похилого віку, інвалідам та іншим соціально незахищеним верствам населення, які спрямовані на підтримання їх життєдіяльності, соціальної активності та повноцінного життя у суспільстві.

На соціальне  обслуговування (надання соціальних послуг) в територіальному центрі мають право:

- громадяни похилого віку, інваліди, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому МОЗ;

- особи з числа дітей – сиріт, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, діти позбавлені батьківського піклування, та особи з їх числа;

- громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації, у тому числі, у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в центрі державної служби зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий, ніж прожитковий мінімум для сім’ї.

За додатковою інформацією усіх бажаючих просимо звертатися за адресою: 74600  смт. Горностаївка, вул. Набережна,10

тел/факс:(05544)  4-17-80, e-mail: gorntercenter@gmail.com

Адміністрація КУ «Терцентр»