29 листопада 2018 року проведено Конкурс за номінацією «Вчитель інклюзивного класу»

Дата: 29.11.2018 16:55

На базі  Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка Степана Степановича Горностаївської селищної ради продовжується проведення   конкурсу «Учитель року – 2019».

29 листопада 2018 року проведений Конкурс  за номінацією «Вчитель інклюзивного класу», у якому прийняли участь:

-  Осламова Марина Анатоліївна (Горностаївський заклад повної загальної середньої освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка Степана Степановича Горностаївської селищної ради);

-   Павлющенко Ірина Олександрівна  (Горностаївський заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради);

- Крамська Світлана Станіславівна (Горностаївський заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради);

- Саламатіна  Ольга Миколаївна (Комунальний заклад «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великолепетиської районної ради);

Перед початком заходу  Ковалюк Світлана Миколаївна, в.о. завідувача комунальної установи «Методичний кабінет Горностаївської селищної ради Херсонської області», привітала конкурсантів та повідомила про хід проведення конкурсних випробувань, які відбудуться  протягом двох днів (29.11 та 30.11.2018 року).

Першого дня конкурсу проведено: «Тестування з фахової майстерності», «Практична робота», «Проект» (зведені відомості, рейтинговий лист додаються у сканованому вигляді).