Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

У Заводівському ЗО відбулись тематичні заходи щодо вшанування пам'яті жертв Голодомору

Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав мільйони людських життів. 

         В зв'язку з цим у Заводівському закладі повної загальної средньої освіти відбулись тематичні заходи щодо вшанування пам'яті жертв Голодомору, метою яких було формування в дітей щирих людських почуттів, співчуття до трагічної долі рідного народу, громадянської відповідальності за його майбутнє. 

         Здобувачі освіти 5 класу поклали колоски  до Пам’ятного знаку жертв Голодомору, який встановлений біля сільського Будинку культури.

         У шкільній бібліотеці пройшла літературна виставка «Голодомор 1932-1933 років».

         Здобувачі освіти разом із вчителем історії Стаднік Світланою Іванівною підготували тематичну виховну годину «Спокута пам’яті людської…»,  яка  змусила  знову  згадати кожного з присутніх про ті страшні часи, замислитись над трагедією, що не минула майже жодну сім’ю українського народу. Серця  дітей та вчителів не залишились байдужими після участі в у цьому заході і скорботної хвилини мовчання та вшанування пам’яті загиблих в 1932-1933роки .

         Всіх небайдужих учасники закликали  24 листопада  о 16.00 запалили свічки у своїх оселях у пам’ять про жахливу трагедію українського народу.

         Пам'ятаємо... 

 

 « повернутися до списку новин