100-РІЧЧЯ ВИПУСКУ ПЕРШИХ ПОШТОВИХ МАРОК УКРАЇНИ

Дата: 26.11.2018 11:02

Згідно наказу Президента України Петра Порошенка «Про відзначення 100-річчя випуску перших поштових марок України» в Козаче-Лагерському закладі загальної середньої освіти імені Героя Соціалістичної Праці Квакуші М.С. відбулася філателістична виставка.

Філателія – один з перспективних напрямів роботи багатьох поштових операторів світу, адже поштові марки є уособленням суверенітету держави, пропагують її культурні, художні, спортивні надбання. Вони спонукають громадян більше дізнатися про події, життя й діяльність людей, сюжети творів мистецтва, зображених на марках. Поштова марка, створена для оплати поштових послуг, давно вже стала предметом колекціонування мільйонів шанувальників художньої мініатюри.