Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

Привітали аграріїв та гостинно зустріли легендарний гурт!

22 листопада 2018 року в залі Горностаївського СБК відзначили свято представників аграрного сектору з професійним святом. Голови: Горностаївської об’єднаної територіальної громади, районної державної адміністрації та районної ради звернувшись до представників сільськогосподарської праці з привітальним словом, побажали сприятливих погодних умов та багатого врожаю аграріям громади та району.

Та головним подарунком для присутніх став концерт легендарного гурту «Фрістайл». Від першої до останньої пісні публіка жваво підтримувала виконавців. А популярні та нові хіти створили захоплюючу атмосферу в залі. Слід відзначити високу професійність виконання, звукове та світлове обладнання, яке супроводжувало увесь концерт. З чудовим настроєм та незабутніми враженнями мешканці громади та району залишились по закінченню концерту.

Горностаївська об’єднана територіальна громада дякує учасникам гурту та організаторам концерту за безліч емоцій та незабутню подію в історії району.« повернутися до списку новин