Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

До 85 річниці вшанування жертв голодомору у Горностаївській селищній центральній бібліотеці підготовлено книжкову виставку «Голодомор...невиплакані сльози України», яка містить інформацію про страшні роки голодомору в Україні та Херсонській області.  Користувачам та гостям бібліотеки запропоновано перегляд історично - документального фільму «Жнива розпачу».

Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як одна з найстрашніших сторінок минулого, тому що пам’ять – це нескінченна книга, в якій записано все життя: і життя людини, і життя країни.