Дата: 22.11.2018 16:01

Упродовж другого тижня триває проведення І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».

22 листопада 2018 року на базі  Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка Степана Степановича Горностаївської селищної ради пройшов  перший день конкурсу  за номінацією «Захист Вітчизни», у якому прийняли участь:

- Косьяненко Ольга Анатоліївна (Партизанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради);

- Сергєєв Микола Вікторович (Генічеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради);

- Багжанов Максим Валерійович (Горностаївський заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради);

- Федорук Сергій Олександрович (Ольгинський заклад повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради).

Першого конкурсного дня учасники змагались у таких конкурсних випробуваннях: «Тестування з фахової майстерності», «Практична робота» «Методичний практикум».

Перед початком конкурсу Ковалюк Світлана Миколаївна, в.о. завідувача комунальної установи «Методичний кабінет Горностаївської селищної ради Херсонської області», розповіла про хід проведення конкурсу за номінацією «Захист Вітчизни».

З вітальним словом до конкурсантів та членів журі звернулась Півень Катерина Сергіївна, в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради (головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради).

Зведені відомості першого дня (22.11.2018 р.) конкурсу, рейтинговий лист, підписані всіма присутніми членами журі, наведено нижче.