«Будемо боротися – буде Україна!»

Указом президента України № 872/2014 щороку 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи.

Це українське свято на честь початку двох революцій: Помаранчевої (2004 рік) та Революції Гідності (2013 рік).

Єдиний символ Революції гідності – прапор України. Єдиний духовний помічник – національний гімн.

Революція відбулася не лише в політичному житті країни, вона відбулась у нас самих, у нашій свідомості. Україна – територія гідності і свободи.

3 метою утвердження ідеалів свободи і демократії, вшанування патріотизму і мужності української молоді, яка стала на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Українського народу, в  Маринському ЗО 21 листопада 2018 року була проведена виховна година у 5 класі на тему: «Будемо боротися – буде Україна!»