Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

До Дня Гідності та Свободи у Горностаївській центральній селищній бібліотеці організовано книжкову виставку «Майдан...З героями іде прощання!»

21 листопада  українці святкують День Гідності та Свободи, в цей день наша країна згадує патріотів-героїв, які загинули під час Революції Гідності. У Горностаївській центральній селищній бібліотеці  організовано  книжкову виставку «Майдан...З героями іде прощання!» на якій представлені видання, які висвітлюють героїчні події Майдану та патріотизм і мужність воїнів АТО.

    Працівниками  бібліотеки проведено патріотично-інформаційну бесіду «Революція Гідності та Свободи» з учнями 7 – Б класу Горностаївського ЗО (класний керівник Жиденко Т.А.). Під час бесіди велася  мова про революційні події та патріотів України, які не пошкодували свого життя заради Свободи.

    Присутні переглянули відео - фільми «Три дні кривавих подій Революції Гідності» та «П'ята річниця Революції Гідності - з чого все почалось і як розвивались події боротьби». Герої не вмирають! « повернутися до списку новин