20-21.11.2018 року Кланцата А.Ю., вчитель основ здоров’я Ольгинського ЗО, прийняла участь у І (зональний) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» за номінацією «Основи здоров'я»

20-21 листопада 2018 року Кланцата Анна Юріївна, вчитель основ здоров’я Ольгинського закладу повної, загальної, середньої освіти Горностаївської селищної ради, прийняла участь у  І (зональний) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» за номінацією «Основи здоров'я», який відбувся на базі відділу освіти Великолепетиської районної державної адміністрації.

Відповідно до порядку та умов проведення конкурсних випробувань,  визначених фаховим журі, протягом двох днів конкурсанти  взяли участь у конкурсних випробуваннях: «Тестування з фахової майстерності», «Практична робота», «Методичний практикум», «Проект».

28 листопада 2018 року заплановано проведення останнього конкурсного випробування «Урок», після якого будуть підбиті підсумки та визначено переможця.