Мешканці сіл Козачі Лагері та Нові Олешки відзначили День села

«Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес,
і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло –
пахне цвітом село…»

Щорічно за традицією, на День працівників сільського господарства, мешканці сіл Козачі Лагері та Нові Олешки відзначають День села. Саме в цей день з'їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька

У суботу 17 листопада, відзначали 108-му річницю від першої писемної згадки про село.

У сільському Будиноку культури  зібрались місцеві жителі та гості від старого до малого.

Із теплими словами до своїх односельців звернувся в.о. старости Козаче-Лагерського старостинського округу В. М.Гац .Вітаючи односельчан зі святом, Василь Михайлович, подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування. Також, побажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості. До привітань приєднався і селищний голова ОТГ Д.В.Ляхно.

Концерт відбувся за участі місцевих аматорів, вихованців дитячого садка «Теремок», учнів Козаче-Лагерського ЗО, студії «Ластівочка», народного колективу «Заспів»,та аматорського колективу Маринського СБК, які вітали земляків поетичними рядками та музичними композиціями. Нікого не залишив байдужим  авторський вірш Навалової Тетяни. І звісно, не обійшлося без подарунків, якими щороку вшановують жителів села. В залі була організована виставка наших майстринь. Свято закінчилося частуванням смачною кашею. Хочеться вірити, що проведення такого свята і надалі залишиться доброю традицією.