Відбувся мітинг, присвячений 5-ій річниці Дня Гідності та Свободи України

21 листопада 2018 року на центральный площі смт.Горностаївка відбувся мітинг, присвячений 5-ій річниці Дня Гідності та Свободи України. На мітингу були присутні працівники комунальних установ та закладів Горностаївської селищної ради, працівники Горностаївської райдержадміністрації та  районної ради.  З вітальним словом виступили селищний голова Ляхно Д.В., голова райдержадміністрації Єрохін О.С. та голова районної ради Карпеченко С.Г.

В своїх виступах вони відзначили , що 21 листопада 2013 року молодь, студенти, вийшли на майдан, вибираючи свою гідність. Нація потребувала  активності, єдності, самопожертви.  На майдані в Києві з’явилися перші жертви, але українці з рідкісною впертістю боролися далі. І  сьогодні на території нашої держави немає спокою, після Майдану  розпочалися військові дії на Сході України, в ході яких було втрачено вже кілька тисяч життів солдат та мирних жителів. Звучали побажання всім присутнім мирного неба над головою, а захисники Вітчизни  щоб швидше поверталися  додому з перемогою.

Героям Майдану і воїнам-захисникам України, які загинули за світле майбутнє України було  оголошено хвилину мовчання.

По закінченні мітингу до памятника , відкритого на честь 25-ої річниці незалежності України, було покладено квіти керівництвом Горностаївської громади та Горностаївського району.