20.11.2018 року здобувачі освіти Славненського ЗО відвідали ДЮСШ, де відбулась зустріч з вихованцями бійцівського клубу «КІТ»

У рамках програми «Healthy Schools заради здорових і радісних школярів», до якої долучився Славненський заклад дошкільної, початкової, базової середньої освіти Горностаївської селищної ради, оголошено конкурс «Запроси спортсмена в школу».

20 листопада 2018 року здобувачі освіти Славненського закладу дошкільної, початкової, базової середньої освіти Горностаївської селищної ради відвідали комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа Горностаївської селищної ради Херсонської області», на базі якого відбулась зустріч з вихованцями бійцівського клубу «КІТ»:

- Бризгуном Василем–віце-чемпіоном світу з козацького двобою;

- Зімовим Станіславом – трьохкратним чемпіоном світу з козацького двобою;

- Любашевською Вікаторією – двократною чемпіонкою світу з комбат-самозахисту     (ІСО).

Спортсмени з радістю поспілкувалися з школярами, поділилися своїми досягненнями у спорті, продемонстрували  показовий виступ та закликали дітей до занять спортом та здорового способу життя.