Відбулись громадські слухання стосовно оновлення генерального плану селища Горностаївка.

Дата: 18.11.2018 11:37

16 листопада під головуванням селищного голови та за участі депутатського корпусу, членів виконавчого комітету та представників апарату селищної ради відбулись громадські слухання стосовно оновлення генерального плану селища міського типу Горностаївка.

На слухання також були запрошені голова районної ради, керівники та представники ряду районних організацій та установ.

На розгляд слухань було винесено ряд важливих питань, серед яких питання щодо приєднання нових територій до меж населеного пункту.

Також приділили увагу питанню санітарно – захисних та водоохоронної зон та їх вплив на селище в цілому.

Головною метою слухань було врахування громадських інтересів щодо внесення змін та оновлення містобудівної документації селища.