Розпочався І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

Дата: 15.11.2018 16:49

15 листопада 2018 року на базі  Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка Степана Степановича Горностаївської селищної ради розпочався І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Географія», у якому приймають участь:

-  Отченашенко Лариса Анатоліївна  (Горностаївський заклад повної загальної середньої освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка Степана Степановича Горностаївської селищної ради);

-   Багжанов Віталій Валерійович (Горностаївський заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради);

- Романчук Ольга Василівна (Костянтинівський заклад повної загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради);

- Новак Тетяна Іванівна (Червонополянський заклад повної загальної середньої освіти Костянтинівської сільської ради).

Конкурсні випробування триватимуть два дні: 15 листопада 2018 року учасники змагаються у таких конкурсних випробуванннях: «Тестування з фахової майстерності», «Методичний практикум», «Дослідження», 16 листопада 2018 року – «Урок», «Практична робота».

Перед початком конкурсу Ковалюк Світлана Миколаївна, в.о. завідувача комунальної установи «Методичний кабінет Горностаївської селищної ради Херсонської області», розповіла про хід проведення зональних змагань у номінаціях «Географія», «Захист Вітчизни», «Вчитель інклюзивного класу».

З вітальним словом до конкурсантів та членів журі звернулась Кирпота Валентина Яківна, начальник відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради, яка зазначила, що даний конкурс дає можливість талановитим педагогам показати свої здібності. Конкурс – це один із кроків на шляху підвищення престижності педагогічної праці, авторитету серед колег, батьків, дітей та підвищення рейтингу закладу освіти, в якому працюють конкурсанти.

Лушпай Іван Миколайович, голова фахового журі, ознайомив з порядком проведення першого конкурсного дня.

Зведені відомості кожного конкурсного випробування, рейтингові листи, підписані всіма присутніми членами журі,  у сканованому вигляді будуть розміщені на  офіційних веб-сайтах Горностаївської селищної ради та відділу освіти, молоді спорту Горностаївської селищної ради.