З 22 по 26 жовтня 2018 року у закладах освіти Горностаївської селищної ради проведено Тиждень безпеки життєдіяльності.

Проведення Тижня сприяло підвищенню рівня обізнаності дітей з питань безпеки життєдіяльності, закріпленню теоретичних знань про небезпеку, що можуть виникнути у побуті, під час трудової діяльності та в соціальному середовищі, удосконаленню їх навчання правилам пожежної безпеки й діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

У рамках Тижня відбулись Дні пожежної безпеки та Єдині уроки з вивчення правил дорожнього руху.

З дітьми відпрацьовано практичні дії в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та надання першої допомоги травмованим та потерпілим.

Оновлено  інформаційно-довідкові  куточки з питань безпеки життєдіяльності.

Протягом  Тижня проведено:

- екскурсії до Горностаївського РС ГС ДСНС України в Херсонській області;