на базі Горностаївської селищної центральної бібліотеки відбувся семінар – практикум для сільських бібліотечних працівників: «Планування роботи бібліотек на 2019 рік: пріоритети діяльності в роботі з громадою»

6 листопада на базі Горностаївської селищної центральної бібліотеки відбувся семінар – практикум для сільських бібліотечних працівників: «Планування роботи бібліотек на 2019 рік: пріоритети діяльності в роботі з громадою».

Відкрила семінар директор КУГСЦБ Л.В.Лонська - Галіцька, яка в своєму виступі розкрила основні вимоги та напрямки діяльності, звернула увагу на удосконалення вже існуючих та запровадження інноваційних послуг бібліотек, які покликані зробити бібліотеку «третім місцем» поза домом і поза роботою, де зустрічаються люди і втілюються ідеї.

В ході семінару, питання якого висвітлювали зав.відділом обслуговування читачів О.Жигун, завідуюча бібліотекою  для дітей Н.Кравченко,  обговорювалися пріоритетні напрямки діяльності бібліотек на 2019 рік: впровадження сучасних форм бібліосервісу в бібліотечну практику, сприяння національно-патріотичному вихованню населення, популяризація краєзнавства, інформування громади про події з історії і сьогодення краю з метою максимально повного і оперативного задоволення інформаційних, професійних, освітніх та культурно-творчих інтересів різних категорій користувачів.