проведено засідання організаційного комітету по підготовці І етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

Дата: 06.11.2018 13:27

05.11.2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради проведено засідання організаційного комітету по підготовці  І етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».  На засіданні обговорено Положення конкурсу, розроблено примірні проекти та визначені основні аспекти підготовки.

У 2018/19 навчальному році для участі у конкурсі зареєструвалося 9 вчителів закладів освіти Горностаївської селищної ради.

Відповідно до наказу Департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації  від 19.10.2018 року № 254 «Про проведення І туру   всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» зонами для проведення І туру конкурсу за номінаціями «Вчитель інклюзивного класу», «Географія», «Захист Вітчизни»  визначено відділ освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради.

15.11-16.11.2018 року у номінації «Географія» приймають участь:

-   Багжанов Віталій Валерійович (Горностаївський заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради);

-  Шарко Валентина Миколаївна (Горностаївський заклад повної загальної середньої освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка Степана Степановича Горностаївської селищної ради);

-  Отченашенко Лариса Анатоліївна  (Горностаївський заклад повної загальної середньої освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка Степана Степановича Горностаївської селищної ради).

22.11 та 27.11.2018 року у номінації «Захист Вітчизни» приймають участь:

-   Багжанов Максим Валерійович (Горностаївський заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради);

- Федорук Сергій Олександрович (Ольгинський заклад повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради).

29.11-30.11.2018 року у номінації  «Вчитель інклюзивного класу» приймають участь:

- Павлющенко Ірина Олександрівна (Горностаївський заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради);

-  Крамська Світлана Станіславівна (Горностаївський заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради);

-  Осламова Марина Анатоліївна (Горностаївський заклад повної загальної середньої освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка Степана Степановича Горностаївської селищної ради).

20.11-21.11 та 27.11-28.11. 2018 року на базі відділу освіти Великолепетиської районної державної адміністрації у номінації «Основи здоров’я» прийматиме участь Кланцана Анна Юріївна, вчитель Ольгинського закладу повної загальної середньої освіти Горностаївської селищної ради.