Відзначили свято працівників соціальної сфери!

Дата: 06.11.2018 08:12

Соціальна робота — це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. День працівника соціальної сфери — професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі.

Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення нашого краю.

02 листопада 2018 року в залі засідань районної ради відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівників соціальної сфери!

До соціальних працівників Горностаївщини з привітальним словом звернулись гоова Горностаївської об'єднаної територіальної громади Дмитро Валерійович Ляхно, перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Миколаївна Ющенко, начальник управління праці та соціального захисту населення Кравченко Олена Миколаївна та завідувач сектором Пенсійного фонду України Онищук Аліна Віталіївна.

Також з привітаннями та найкращими побажаннями до соціальних працівників звернулись директор Горностаївської філії районного центру зайнятості Антоніна Михайлівна Сулімовська, директор КУ "Терцентр соціального обслуговування та надання соціальних послуг для сім'ї, дітей та молоді" Слісаренко Олександр Миколайович та голова районної ради ветеранів Світлана Іванівна Стаднік, вручивши почесні нагороди з нагоди професійного свята.

Чудовий настрій присутнім подарували колективи Горностаївського селищного будинку культури.