Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

Пам'ять про визволителів Горностаївщини вічна!

Уже багато років відділяє всіх нас від того страшного дня, коли в кожну українську сім’ю надійшла зловісна звістка про початок великої кровопролитної війни. 

Справжній масштаб цих великих втрат неможливо оцінити. Та навіть час не в змозі стерти із нашої пам’яті згадку про ті страшні і величні події. Нам ніколи не забути цієї страшної трагедії. Пам’ятаємо і воєнні дії на території нашої малої Батьківщини, рідної нам Горностаївщини. І зараз, у ці  дні, згадуємо події, які передували її звільненню від ярма окупації.

01 листопалда 2018 року на центральній площі селища поблизу пам'ятника жертвам фашизму відбувся урочистий мітинг з нагоди 75-ї річниці визволення Горностаївського району.

В урочистостях взяли участь перший заступник головирайонної державної адміністрації Тетяна Миколаївна Ющенко, заступник селищного голови Анатолій Петрович Сизонець, голова районної ради ветеранів Світлана Іванівна Стаднік, представники організацій, установ та підприємств Горностаївської громади та району.

Присутні схилили голови у хвилині мовчання перед тими, хто боронив наш район від ворога у роки Другої світової війни, хвилиною мовчання, вшанували пам’ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна та поклали квіти допам'ятних знаків.

По завершенню урочистостей на головні площі відбувся марафон присвячений Дню визволення.

 

 « повернутися до списку новин