Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

На базі Великоблаговіщенського ЗО було проведено семінар-практикум для директорів дошкільних закладів освіти та заступників з навчальної роботи

25 жовтня на базі Великоблаговіщенського закладу повної загальної середньої освіти проведений семінар-практикум для директорів  дошкільних закладів освіти та заступників з навчальної роботи закладів загальної середньої освіти на тему: «Реалізація принципу наступності у формуванні компетенцій: заклад дошкільної освіти – початкова школа».

         Присутні відвідали інтегрований урок літературне читання – психологія  «Колосок – українська народна казка. Бесіда про характер та темперамент» ( 2 клас, Чуча І.В., Луганська Т.А.).

         Побували на Ранковій зустрічі у Новій українській школі «Привіт, Роботе!» (вчитель Омельчак О.В.).

         Вчитель Андрющенко Л.С. продемонструвала свою майстерність на уроці в 3 класі  «Слова, які звучать і пишуться однаково, але мають різне лексичне значення».

         Фрагмент уроку у 4 класі з трудового навчання «Сучасні обереги та лікарські рослини» продемонструвала вчитель Жужа М.С.

         Не менш цікавим  відбувся спільний захід дітей дошкільного закладу «Сонечко» та здобувачів освіти початкових класів – інсценізація за українською народною казкою «Ріпка» з гарно оформленими декораціями та костюмами.

         На конференції, яка відбулася після проведених заходів, заступник з навчальної роботи Петренко О.Л. презентувала спільний план дій з наступності у роботі закладу дошкільної освіти та початкової ланки.

         Про методику дослідження рівня готовності дітей старшого дошкільного віку до навчання в школі, аналіз їх процесу адаптації уже в ролі учнів 1 класу, та про форми корекційно-розвивальної роботи з дітьми «групи ризику» виступила психолог Луганська Т.А.

По закінченню  семінару гості відвідали виставки поробок дітей та батьків дошкільного закладу та здобувачів освіти початкових класів.

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин