Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

У Козаче – Лагерській сільській бібліотеці 13.10.2018 року було проведено годинну спілкування : « Я – захисник , я цим пишаюсь !»

На 14 жовтня припадає одразу три величних свята ? День Козацтвасвято Покрови Пресвятої  Богородиці та День захисника Вітчизни.

З метою виховувати повагу до українських захисників землі, до історичного минулого своєї держави, формувати почуття патріотизму, толерантності, національної свідомості та гордості за свою Батьківщину в Козаче – Лагерській сільській бібліотеці 13.10.2018 року було проведено годинну спілкування : « Я – захисник , я цим пишаюсь !» та організовано книжкову полицю « Наші захисники – учасники АТО . Ми хочемо жити в мирі.»

Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Нині, коли на східних теренах України точиться боротьба за незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків. Цим зумовлено рішення встановити День захисника України саме 14 жовтня, який має стати святковим для сучасних воїнів та суспільства в цілому. Він має символізувати нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України…« повернутися до списку новин