Херсонська область, Каховський район

Напередодні Дня захисника України, у Козаче – Лагерському БК відбулося урочисте зібрання

Дата: 16.10.2018 15:44
Кількість переглядів: 387

Напередодні Дня захисника України, у Козаче – Лагерському БК  відбулося урочисте зібрання.

Упродовж століть 14 жовтня відзначається як велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, а зі здобуттям нашою державою Незалежності, як День Українського козацтва. І вже чотири роки поспіль для всіх нас 14 жовтня є державним святом, Днем захисника України  одним з найбільших та особливо значимих.

Це свято тих, хто під свист ворожих куль захищає українське сьогодення, тих, хто здатний ціною колосальних зусиль будувати українське завтра, і тих, хто жодного разу не піддавав сумніву українське майбутнє.

У цей день вшановують мужність, бойовий подвиг та героїзм захисників України, самовідданість громадян, тих, хто виконує свій обов’язок перед Батьківщиною.

До уваги всім присутнім представили документальний фільм про війну на Донбасі «Дебальцеве».

Наприкінці урочистого заходу присутнім було організовано солодкий стіл.