Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

Працівники селищної дитячої бібліотеки організували гру-змагання для найменших відвідувачів під назвою «Щоб козацька слава повік не пропала»

Щоб козацька слава повік не пропала
14 жовтня по-справжньому визначний день в житті українського народу. В цей день в Україні святкують три свята: свято Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва і День захисника України. 
З нагоди відзначення свят, працівники селищної дитячої бібліотеки організували гру-змагання для найменших відвідувачів під назвою «Щоб козацька слава повік не пропала», на яку із задоволенням завітали учні 2 класу закладу освіти №2 разом із класоводом – Шульгою Р.А.
Бібліотекарі привітали дітвору зі святами, запропонували короткий історичний екскурс в історію виникнення українських козаків та їх звичаї. Діти з задоволенням відгадували загадки та складали прислів’я. Ну і, звісно ж, взяли участь у козацьких іграх.
На початку заходу наші маленькі козаки були поділені на курені: «Соколи» та «Орли»,
Завдання конкурсної частини свята змусили діток добряче попрацювати. Дві команди завзято змагалися у силі та спритності. Особливо цікаві завдання чекали дітей під час конкурсів «Козацька спритність», «Чоботи-скороходи», «Вправні вершники», «Поїзд»,які дозволили зануритись в неймовірну атмосферу славних героїчних часів козацької доби. Хлопчики у змаганні «Сучасний козак», визначали найсильнішого козака в курені, а дівчатка продемонстрували свою обізнаність в кулінарній справі . Не обійшлося і без змагання на влучність «Попади в ціль», адже щоб вийти переможцем з поля бою справжні сміливці мали бути влучними стрілками.
За підсумками результатів перемогла, як завжди у козаків - дружба. Захід пройшов жваво і весело, діти отримали багато задоволення, море вражень та невеличкі смачні подарунки. 
І, під кінець свята, завідуюча бібліотекою Кравченко Н. запросила всіх познайомитися з книжковою виставкою літератури «Козаку найперше – воля,козаку найперше - честь» про славне минуле та героїчне сьогодення захисників України.
 
 
 
 


« повернутися до списку новин