Горностаївська громада
Херсонська область, Каховський район

Працівники Горностаївської селищної центральної бібліотеки організували і провели заходи «Слава козацька»

До Дня українського козацтва та Дня захисника України, що відзначаються в Україні 14 жовтня працівники Горностаївської селищної центральної бібліотеки організували і провели заходи «Слава козацька».

 Для тих, хто захоплюється історією своєї держави, для постійних відвідувачів та гостей читального залу оформлена книжково-ілюстративна виставка «Козацькими шляхами», яка присвячена найбільш яскравим постатям Війська Запорізького, їх державній діяльності.

10 жовтня селищна бібліотека перетворилася на ігровий майданчик «Козацькі розваги». Колись козацтво виконало покладену на нього історичну місію і врятувало український народ від загибелі. Сучасні козаки гідні слави своїх предків. І це доводили учні 8 – го класу Горностаївського ЗО№2. Особливо цікаві завдання чекали учнів під час конкурсів «Листоноша», «Хто сильніший», "Майстерні художники", «Сильна рука», «Козацька кмітливість» та інші, які дозволили зануритись в неймовірну атмосферу славних героїчних часів козацької доби. Присутні заходу отримали позитивні емоції та кожен учень одержав солодкий приз.« повернутися до списку новин