Навчання профактивістів закладів освіти

Дата: 10.10.2018 15:19

26 вересня 2018 р. делегація з десяти голів первинних профспілкових організацій   Горностаївської районної профспілкової організації працівників освіти  у великій залі засідань Будинку профспілок взяли участь у навчанні профактивістів  закладів освіти з усіх міст, районів, ОТГ області. Розпочалося воно з приємних хвилин – нагородження профактиву. Почесною грамотою  Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України нагороджено Єрух В.С. – голову Горностаївської районної профспілкової організації працівників освіти  та  Грамотою Херсонського обкому профспілки працівників освіти Яриніч О.Ф. – голову первинної профспілкової організації Червоноблагодатненського ЗО за високий професіоналізм, плідну роботу щодо захисту трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки. З учасниками семінару зустрівся голова Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок Анатолій Добровольський, який повідомив, про рішення президії облміжпрофради підтримати Всеукраїнську акцію протесту – 9 жовтня 2018 року, заключний етап – 17 жовтня 2018 року – у Міжнародний день боротьби з бідністю – у Києві. Профспілка працівників освіти і науки України планує приєднатися до протестних дій і додала свої вимоги до влади. Голова обласної організації Людмила Кучерява акцентувала увагу на заключенні колдоговорів, внесення до них змін у зв’язку з прийняттям Закону України «Про освіту», використання в роботі норм Закону «Про профспілки, їх права та гарантії діяльності» щодо повноважень виборного органу первинної профспілкової організації. Методист навчально-методичного кабінету академії неперервної освіти Херсонської обласної ради Юрій Гаврилюк провів лекцію, акцентував увагу на використанні прав діяльності Профспілки, дотриманні норм трудового законодавства при звільненні члена Профспілки, роль профоргану при створенні ОТГ, контролю профспілки за веденням трудових книжок, оплатою праці.