Громадське формування "Січ" звертається до мешканців громади!

Звернення до мешканців Горностаївської
об’єднаної територіальної громади

Шановні краяни!
    Турбота про чистоту і благоустрій громади – справа кожного мешканця. Адже впорядковані вулиці, парки і сквери позитивно впливають на настрій мешканців, віддзеркалюють моральне обличчя селища і кожного його жителя.
    З метою наведення належного порядку, покращення санітарного стану Горностаївської об’єднаної територіальної громади громадське формування “Січ” звертається до всіх мешканців об’єднаної громади не стояти осторонь проблем чистоти та благоустрою - навести порядок на подвір’ях, прибудинкових  територіях.
    Разом з тим, варто зазначити, що окремі мешканці громади не дотримуються правил благоустрою.

Нагадуємо, що відповідно до статті 152 Адміністративного кодексу України порушення правил благоустрою територій міст та інших населених пунктів, а також недодержання правил щодо забезпечення чистоти і порядку в містах та інших населених пунктах - тягнуть за собою попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн).