Відзначили свято представників освітянської ниви!

Дата: 05.10.2018 08:30

Золота жовтнева пора завжди асоціюється з прекрасним святом – Днем працівників освіти!
03 жовтня в залі селищного будинку культури Горностаївки, вперше за декілька років, вітали представників освіти Горностаївської громади.
З найкращими побажаннями до представників педагогічної праці всіх поколінь звернулась начальник відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради Валентина Яківна Кирпота.
Також привітали освітян голова Горностаївської ОТГ Дмитро Валерійович Ляхно, голова районної ради Сергій Григорович Карпеченко та голова районної державної адміністрації Олександр Сергійович Єрохін, побажавши натхнення та успіху в роботі та особистому житті.
Завітав з поздоровленням на свято і народний депутат України VII скликання Микола Ілліч Дмитрук, нагородивши педагогів, учні яких показали високі досягнення, грошовою винагородою.
Також своїм словом подякував за плідну працю вчителів та побажав успіхів, директор ТОВ "ТД Горностаївський райагрохім" Юрій Михайлович Васильєв.
Під час урочистостей було нагородженно ряд підприємців та організацій, що неодноразово допомагали закладам освіти громади.
Порадували своїми виступами гості з Верхнього Рогачика, створивши приємну атмосферу в залі, за що Горностаївська селищна рада вдячна колективам Верхньорогачинського районного будинкукультури.
Слід також звернутись зі словами подяки до керівника музею "Баби Даші", депутата Горностаївської селищної ради Олени Миколаївни Ташкінової, яка організувала в холі будинку культури справжню виставку шкільного приладдя минулих років та безліч раритетних фото, які приємно здивували гостей свята.

Варто подякувати всім хто доклав руку до організації свята!