Горностаївська громада
Горностаївський район, Херсонська область

Горностаївське районне управління Головного управління державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів інформує!

Горностаївське районне управління Головного управління державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідомляє, що на території Херсонської області, зокрема і Горностаївського району, протягом жовтня поточного 2018 року буде проводитись компанія із пероральної вакцинації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

Вакцинація проводитиметься повітряним методом, шляхом розкидання літака або гелікоптера принад, які містять високоімунну безпечну вакцину, що являє собою невеличкі брикети-приманки із запахом м'ясокісткового борошна, а в середині приманки знаходиться капсула з вакциною проти сказу. При поїдані дикими тваринами вона створює спецефічний імунітет, при цьому який не викликає захворювання у тварин, не виділяє вакцинний вірус зі слиною, безпечна для сільськогосподарських тварин, людини та природного середовища.

Розкидатиметься вакцина над масивами, де проживають дикі тварини, над лісовими та польовими угіддями, за виключенням населених пунктів, болот, водоймищ, автомобільних та залізничних шляхів та місць проведення польових робіт. Для фіксування точної локації розподілу принад використовують прилади з GPS. 

У разі виявлення вакцини в місцях її розкидання не варто лякатись, брати приманки в руки, переміщувати, розбивати їх та використовувати для інших потреб!« повернутися до списку новин