ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

Там, де Ятрань круто в’ється,

Від пожару в'ється дим,

Партизан з чужинцем б’ється.

З чорним ворогом лихим.

22 вересня, у День партизанської слави з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками.

Згадуючи таких людей і доблесні їхні справи, маємо завжди пам’ятати, що партизанський рух, як і все пов’язане з минулою війною – це вічно жива історична пам’ять, яка повинна вчити повазі до минулого та виховувати почуття патріотизму не гучними гаслами, а ділом.

Комунальна установа «Горностаївська селищна центральна бібліотека» запрошує гостей та жителів селища на перегляд книжкової виставки «22 вересня день партизанської слави» та відео фільму «Партизани».