ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ В КОЗАЧЕ-ЛАГЕРСЬКОМУ ЗАКЛАДІ ОСВІТИ

Дата: 20.09.2018 16:44

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до закладу освіти і додому в Козаче-Лагерському ЗО відбувся Тиждень безпеки дорожнього руху.

В рамках тижня класними керівниками були проведені тематичні уроки та бесіди на тему «Твій безпечний шлях додому», «Безпека на дорозі», «Твій друг-безпечний рух», конкурс малюнків «Подорожую країною Дорожніх знаків», рухливі ігри «Дорожні знаки-путівники і друзі», вікторини, загадки, перегляд  мультфільмів тощо, де здобувачі освіти  могли не тільки дізнатися для себе щось нове, а й продемонструвати наскільки ж вони вже на сьогодні обізнані з правилами дорожнього руху.