Відбувся VIII районний фестиваль народної творчості «Каховський вернісаж»

Дата: 13.09.2018 13:02

Восьмого вересня 2018 року в м.Каховка відбувся VIII районний фестиваль народної творчості «Каховський вернісаж». У якому прийняли участь і представники нашого селищного Будинку культури, зразкова вокальна студія «Ластівочка» та народний вокальний гурт «Заспів». Бурхливими оплесками жителі Каховки вітали після виступів Юрія Волобуєва, Антона Лютнєва та Лізу Карпеченко і звісно ж  гурт «Заспів», що запалив усіх присутніх своїми співом та танцями. Глядачі одностайно визнали Горностаївців одними з кращих, бо довго на площі перед Каховським районним Будинком культури не стихали вигуки «біс» та «браво»! Наші учасники художньої самодіяльності вкотре підтвердили свій професіоналізм та рівень виконавської майстерності, за що отримали дипломи та цінні подарунки.

Нехай і надалі наші колективи тримають досягнуті висоти та підіймаються ще вище!