Проведено серпневу конференцію педагогічних працівників Горностаївської селищної об'єднаної територіальної громади

Дата: 29.08.2018 15:44

28 серпня 2018 року на базі Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С. Горностаївської селищної ради Херсонської області проведено серпневу конференцію педагогічних працівників Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади (методичні об’єднані вчителів та пленарне засідання).

У роботі пленарного засідання взяли участь:

- голова Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади, селищний голова Ляхно Дмитро Валерійович;

– голова районної ради Карпеченко Сергій Григорович;

– заступник селищного голови з питань діяльності органів виконавчої влади Крижановська Вікторія Вікторівна;

– заступник голови районної державної адміністрації Ющенко Тетяна Миколаївна;

- директор ТОВ «Торговий Дім «Горностаївський райагрохім» у Горностаївському районі, депутат селищної ради Васильєв Юрій Михайлович.

Перед початком роботи конференції у педагогічну сім’ю прийнято 4 молодих спеціаліста.

Підведено  підсумки розвитку освіти у 2017/18 навчальному році та визначено пріоритетні напрямки розвитку освіти  Горностаївської селищної об’єднаної територіальної громади на новий 2018/19 навчальний рік (Кирпота Валентина Яківна, начальник відділу освіти, молоді та спорту Горностаївської селищної ради).

Про реалізація Концепції Нової української школи та здійснення компетентнісного підходу за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» повідомили  Ковалюк Світлана Миколаївна , в.о. завідувача  КУ «Методичний кабінет Горностаївської селищної ради Херсонської області», та Алєксєєва Ніна Михайлівна, заступник директора з навчальної роботи   Горностаївського закладу повної загальної середньої освіти  № 1 імені Героя Радянського Союзу Цвіка С.С.

Сіденко Євгенія Леонтіївна, методист КУ «Методичний кабінет Горностаївської селищної ради Херсонської області», розповіла про роботу  дошкільних  закладів освіти у 2017/2018 навчальному році.

Про поширення виховного впливу на здобувачів освіти у різних напрямах виховання у закладах загальної середньої та позашкільної освіти повідомила Півень Катерина Сергіївна, методист  КУ «Методичний кабінет Горностаївської селищної ради Херсонської області». Доповнила її виступ Баюк Галина Сергіївна, інспектор ювенальної превенції  Горностаївського відділку поліції  Каховського ВПГУНП, щодо запобігання злочинності серед неповнолітніх.

На зміцнення Профспілки, інформаційне забезпечення та вдосконалення форм і методів внутрішньоспілкової діяльності наголосила Єрух  Валентина Степанівна, голова районної профспілкової організації працівників освіти.

За підсумками 2017/18 навчального року педагогічних працівників Горностаївської селищної ради нагороджено:

- грамотою селищного голови – 11 чол.;

- грамотою голови обласної державної адміністрації – 3 чол.;

- грамотою Департаменту освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації – 4 чол.

Винесено подяку:

- голови обласної державної адміністрації – 6 чол.;

- Херсонського державного будинку художньої творчості – 3 чол.

За результатами роботи серпневої педагогічної конференції прийнято ухвалу, у якій забезпечення високоякісної освіти в громаді  на всіх її етапах і рівнях визначено як пріоритетне завдання сьогодення.